kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy - rynki zagraniczne

Firma: Gamet S.A. miejsce pracy: Toruń

Chcesz połączyć pasję do języków obcych i podróżowania z ciekawą pracą w ambitnej rodzinnej firmie - zapraszamy do zespołu. Na rynku akcesoriów meblowych rozwijamysię międzynarodowo już ponad 30 lat.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy - rynki zagraniczne
Twój zakres obowiązków
  • budowanie długotrwałych i stabilnych relacji z klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych
  • opracowanie i realizacja strategii oraz planów i celów sprzedażowych na dedykowanych rynkach
  • uczestniczenie w targach krajowych oraz międzynarodowych
  • kreatywność, optymizm, entuzjazm
Wymagania
  • praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub techniczne)
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych zagranicznych i krajowych
Mile widziane
  • doświadczenie w sprzedaży eksportowej
  • znajomość branży meblarskiej (akcesoria meblowe, wyposażenie wnętrz)
  • zainteresowania plastyczne
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy za osiągane wyniki
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, długofalowy horyzont współpracy)
  • dofinansowanie do karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia sprzedażowe, produktowe i inne
  • niezbędne narzędzia pracy
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1000).”