Etat Instruktor terapii zajęciowej w warsztacie terapii zajęciowej dąb(nr 3532)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Białe Błota

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Instruktor terapii zajęciowej w warsztacie terapii zajęciowej dąb(nr 3532)
Miejsce pracy: Białe Błota
Numer: StPr/21/3532
OBOWIĄZKI:
Do obowiązków na stanowisku pracy należy w szczególności:1. Prowadzenie zajęć terapeutycznych: grupowych i indywidualnych, zgodnie z opracowanym programem.2. Prowadzenie treningu umiejętności społecznych i innych treningów związanych z profilem pracowni.3. Organizowanie czasu wolnego podopiecznym, zgodnie z ich zainteresowaniami i upodobaniami.4. Dbanie o bezpieczeństwo Uczestników WTZ Dąb w trakcie zajęć.5. Wdrażanie podopiecznych do samodzielnej, twórczej pracy.6. Uczestniczenie w spotkaniach Rady Programowej.7. Prowadzenie dokumentacji.8. Przeprowadzanie treningu rozwiązywania problemów w trudnych sytuacjach.9. Prowadzenie podstawowych umiejętności rozmowy.10. Wdrażanie Uczestnika do życia społecznego.11. Współpraca z innymi pracownikami WTZ Dąb.12. Współorganizowanie imprez okolicznościowych, spotkań integracyjnych.13. Prowadzenie obserwacji podopiecznych i sporządzanie dokumentacji o ich wynikach i postępach.WARUNKI PRACY- umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu,- praca od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE:1.niezbędne : - wykształcenie min. średnie i policealna szkoła o kierunku terapii zajęciowej- obywatelstwo polskie,- zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,- niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,- nieposzlakowana opinia.2. dodatkowe : - udokumentowane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi,- umiejętność organizacji pracy i kreatywność,- komunikatywność,- empatia,- umiejętność pracy w zespole,- mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Miejsce pracy:

Białe Błota

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 987 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy