kandydatów

Etat Pracownik restauracji

Firma: FHG MANEKIN RADOSŁAW KOZAK miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 5440070, z dnia 2021-08-23

Manekin od 21 lat jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem gastronomicznej mapy Torunia.

Pracownik restauracji

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

Poszukujemy osób chętnych do pracy w kuchni.

Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - wszystkiego Cię nauczymy.

Wiek nie ma dla nas żadnego znaczenia. Praca poparta szkoleniem dostępna od zaraz.

Wymagania

  • chęci szkolenia i przyswajania nowej wiedzy,
  • zaangażowania w wykonywaniu obowiązków,
  • punktualności,
  • zainteresowania gastronomią,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • elastyczny grafik pracy,
  • szkolenia stanowiskowe,
  • stabilne zatrudnienie z możliwością awansu,
  • progresywny system wynagrodzeń w terminie,
  • umowę o pracę,
  • rabat pracowniczy na posiłki,
  • miłych i pomocnych współpracowników.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-08-2021
Wyświetleń: 206