kandydatów

Etat Asystent projektanta

Firma: DOMAN-PRO Arkadiusz Domański miejsce pracy: Żnin

Ogłoszenie numer: 5444180, z dnia 2021-08-23

Biuro projektowe i obsługi inwestycji. DOMAN-PRO Arkadiusz Domański.

Wykonujemy projekty budowlane i wykonawcze budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, rolniczego oraz użyteczności publicznej.

Prowadzimy nadzory na budowach jako kierownik budowy i inspektor nadzoru inwestorskiego.

sporządzamy kosztorysy budowlane.

zapraszam do kontaktu

Adkadiusz Domański

tel. 607 843 781

biuro@doman-pro.pl

Asystent projektanta

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Żnin

Opis stanowiska

  • Współpraca przy sporządzaniu projektów budowlanych.
  • Sporządzanie rysunków technicznych w programach typu AutoCAD w branży architektonicznej i konstrukcyjnej.
  • Prace biurowe.

Wymagania

  • Wymagalne minimalne wykształcenie: inżynier budownictwa.
  • Znajomość programów kreślarskich, np. AutoCAD, BeStCAD, ArCADia.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie w rozwijającym się biurze projektowym.
  • Praca na nowoczesnym oprogramowaniu.
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych bez ograniczeń w branży konstrukcyjnej.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-08-2021
Wyświetleń: 270