kandydatów

Etat Instalator - sprzedawca

Firma: Audiopark miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 5445236, z dnia 2021-08-24

Audiopark

Audio Park - profesjonalny salon ze sprzętem audio-video HiFi.

Instalator - sprzedawca

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

Instalowanie, sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie systemów audio-video (stereo, kino domowe, multiroom, nagłośnienie) dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Prawo jazdy kat.B
  • Samodzielność i zorganizowanie
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Mile widziane osoby niepalące

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-08-2021
Wyświetleń: 240