kandydatów

Etat Strażnik działu ochrony(nr 3604)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Strażnik działu ochrony(nr 3604)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3604
OBOWIĄZKI:
Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.Zakład Karny w Bydgoszczy-Fordonie jest jednostką typu zamkniętego dla mężczyzn recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla recydywistów penitencjarnych, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy (wyłącznie skazani przebywający w związku z realizacją umowy o zatrudnienie) oraz dla skazanych niewidomych odbywających karę w systemie terapeutycznym.OFERUJEMY:- stałą pracę,- pewną wypłatę comiesięcznego uposażenia,- możliwość rozwoju zawodowego,- awanse związane z podwyższaniem uposażenia.Oprócz miesięcznych uposażeń dodatkowo oferujemy:- wypłatę raz w roku dopłaty do wczasów dla funkcjonariusza i jego członków rodziny,- wypłatę raz w roku dopłaty do przejazdu środkami transportu publicznego dla funkcjonariusza i jego członków rodziny,- ryczałt za dojazd do miejsca pełnienia służby,- wypłatę dodatkowego uposażenia w postaci nagrody rocznej w wysokości pobieranego uposażenia,- raz w roku wypłatę równoważnika za umundurowanie,- nagrody uznaniowe,- nagrody jubileuszowe,- dla funkcjonariuszy przechodzących w służbę stałą zasiłek na zagospodarowanie,- dla funkcjonariuszy w służbie stałej: comiesięczny równoważnik z tytułu braku mieszkania lub uzyskanie pomocy finansowej na zakup mieszkania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

WYMAGANIA STAWIANE KANDYDATOM:W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba:1) posiadająca obywatelstwo polskie;2) posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;3) korzystająca z pełni praw publicznych;4) która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;5) która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lubumyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrokwarunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy sięprzeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;6) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;7) posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;8) posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.Wymagane wykształcenie: min. średnie.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 703 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy