kandydatów

Etat Asystent księgowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Asystent księgowego
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0805
OBOWIĄZKI:

zapoznanie się z zasadami prawidłowego obiegu dokumentów, sporządzania notatek i adnotacji, telefoniczna obsługa klienta, przygotowywanie akt do archiwizacji i pism do urzędów, pomoc w kontaktach z organami podatkowymi i ZUS, sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym, zapoznanie i obsługa programu Symfonia, Płatnik modułów: mała księgowość, przygotowywanie zestawień, analiz i raportów dla klientów, nauka i pomoc przy sporządzaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań statystycznych, list płac, deklaracji do ZUS: ZUS DRA, ZUS RZA, ZUS RSA Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: Podstawowe zagadnienia z zakesu księgowości

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią