kandydatów

Etat Pracownik montażu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim miejsce pracy: Toruń

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pracownik montażu
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0454
OBOWIĄZKI:
Prace manualne (montażowe) przy linii produkcyjnej, montaż elementów grzewczych zgodnie z wyświetlaną instrukcją.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Praca w systemie II zmianowym w godz.: 6-14, 14-22. Pierwsza umowa na okres próbny, docelowo kolejna umowa. Darmowy dojazd do miejsca pracy: z Aleksandrowa Kujawskiego o godz.: 05:00 przy ul. Słowackiego (parking przy biedronce), Odolion 05:05, Ciechocinek 05:15 PKS Ciechocinek)

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim