kandydatów

Etat Stanowisko ds. finansów funduszy (nr 3710)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Stanowisko ds. finansów funduszy (nr 3710)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3710
OBOWIĄZKI:
ZadaniaZapewnia płynność finansową Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, Funduszu Emerytur Pomostowych i Funduszu Alimentacyjnego w stanie likwidacji w oddziale.Oferujemy zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę możliwość rozwoju zawodowego bogaty pakiet świadczeń socjalnychDo składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami. Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.Wyposażenie stanowiska pracy: sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy.Warunki wykonywania pracy: spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż. polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę konieczność poruszania się po całym obiekcie budynek 5-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie przy wejściu do budynku jest zamontowana platforma schodowa lub transporter schodowy w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.Jeśli jesteś osobą: komunikatywną potrafiącą współpracować zorientowaną na jakość nastawiona na rozwój posiadasz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych posiadasz umiejętność rozwiązywania problemówZachęcamy do składania dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość) Mile widziane: minimum 1 rok pracy związanej z finansami i/lub ekonomiąWymagania dodatkowe: znajomość ustawy o rachunkowości znajomość ustawy o finansach publicznych znajomość ustawy prawo bankowe znajomość ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych umiejętność obsługi pakietu MS Office

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy