kandydatów

Etat Terapeuta zajęciowy(nr 3758)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Terapeuta zajęciowy(nr 3758)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3758
OBOWIĄZKI:
pełny zakres zadań terapeuty zajęciowegopierwsza umowa na okres próbny, docelowo - na stałe lub umowa zlecenie (do uzgodnienia)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Terapeuta zajęciowy* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Wymagania inne:

1. Kwalifikacje określone w § 2 pkt. 6 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 19 czerwca 2019 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień (Dz.U. 2019 poz. 1285).2. Minimum 2 lata doświadczenia nabytego w pracy terapeuty zajęciowego.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 773 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy