kandydatów

Etat Automatyk utrzymania ruchu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Automatyk utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0901
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn oraz instalacji;Przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych;Prowadzenie prac modernizacyjnych i rozbudowy układów sterowania oraz infrastruktury;Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn;Udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych;Kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych;Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym.bezpośredni link do oferty pracy:https://giorgiglobal.wd3.myworkdayjobs.com/canpack/job/Bydgoszcz/Automatyk_R310
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: automatyka, elektronika, elektrotechnika, robotyka

Wymagania inne:

wykształcenie średnie o profilu kierunkowym (mile widziane wyższe o kierunku automatyka, elektronika, elektrotechnika, robotyka); doświadczenie zawodowe mile widziane 1 rok w firmie produkcyjnej; uprawnienia: uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV (SEP); umiejętności: obsługa i programowanie dowolnych sterowników PLC; wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych; czytanie schematów elektrycznych; umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność; znajomość języka polskiego i angielskiego

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią