kandydatów

Etat Mistrz wydziału mechanicznego(nr 3846)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Mistrz wydziału mechanicznego(nr 3846)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3846
OBOWIĄZKI:
nadzorowanie pracy wydziału i odpowiedzialność za powierzoną zmianę w zakresie produkcji spawalniczej, pras mimośrodowych i hydraulicznych, pił, odtłuszczalni, lakierni proszkowej, maszyn cnc (ploter frezująco-grawerujący, wycinarka wodna), organizacja i optymalizacja procesu produkcyjnego, zabezpieczenie odcinka w materiały, narzędzia, dokumentację, środki pomocnicze, sprzęt ochronny, koordynowanie przepływów detali w celu terminowej realizacji zadań określonych przez planowanie produkcji, wykonanie wyrobów o parametrach określonych w dokumentacji technologicznej, wykonanie procesu zgodnie z dokumentacją technologiczną, określanie przyczyn powstania braków i zaburzeń, kwalifikowanie i opisywanie braków, zapewnienie właściwej eksploatacji maszyn, urządzeń, sprzętu pomocniczego i ochronnego, stawianie pracownikom szczegółowych zadań produkcyjnych i ich rozliczanie, zapewnienie porządku, dyscypliny i właściwych stosunków międzyludzkich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie w pracy produkcyjnej o różnorodnym asortymencie w branży technicznej, min. 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem, dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość spawalnictwa, obróbki plastycznej i mechanicznej metali, ogólna znajomość procesów przygotowania powierzchni i lakierowania proszkowego, mile widziane osoby posiadające stopień niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy