kandydatów

Etat Kucharz(nr 3921)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kucharz(nr 3921)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3921
OBOWIĄZKI:
a)przygotowanie posiłków pod względem smakowym i estetycznym przy najwyższej dbałości o względy bezpieczeństwa, b)wydawanie posiłków wg harmonogramu i zgodnie z obowiązującym jadłospisem,c)znajomość procesów technologicznych związanych z przygotowaniem potraw dla małego dziecka,d)znajomość i przestrzeganie procedur systemu: HACCP, DPH, DPP,e)właściwe przechowywanie artykułów żywnościowych,f)znajomość i przygotowywanie diet eliminacyjnych,g)realizowanie instrukcji wewnętrznych (mycie rąk, mycie i dezynfekcja urządzeń kuchennych),h)utrzymanie na wysokim poziomie sanitarno epidemiologicznym pomieszczeń kuchennych oraz pomieszczeń przynależnych do kuchni i ciągów technologii żywienia,i)przestrzeganie procedur ilościowych, jakościowych i sanitarnych w trakcie obróbki wstępnej surowców i produktów żywnościowych,j)odpowiedzialność za powierzony sprzęt w kuchni,k)odpowiedzialność za ilość i jakość pobrania produktów od intendentki zgodnie z dokumentacją.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Wymagania, które powinien spełniać kandydat:a)powinien posiadać wykształcenie gastronomiczne - zasadnicze zawodowe lub średnie, b)co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w kuchni,c)znajomość zasad zdrowego żywienia małego dziecka,d)umiejętność planowania i rozliczania produktów żywnościowych,e)powinien charakteryzować się wysoką kulturą osobistą, operatywnością, odpowiedzialnością, umiejętnością pracy w zespole,f)kucharza powinna cechować sumienność i punktualność w wykonywaniu obowiązków, pracowitość, dobra organizacja czasu pracy, uprzejmość i życzliwość w stosunku do pracowników żłobka oraz właściwa kultura życia codziennego,osoba, która nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym lub nie została skazana prawomocnym wyrokiem za inne przestępstwo umyślne.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy