kandydatów

Etat Specjalista ds. administracyjnych(nr 3928)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. administracyjnych(nr 3928)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3928
OBOWIĄZKI:
Cel zatrudnienia: Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sprawy administracyjne, finansowe i kadrowe Wydziału min:- prowadzenie spraw związanych z obsługą badań naukowych,- sprawozdawczość w zintegrowanym Systemie Informacji o Szkolnictwie Wyższym i Nauce POL-on,-obsługa administracyjna badań zleconych,-rozliczanie czasu pracy pracowników, ewidencjonowanie urlopów wypoczynkowych, sprawozdawczość (GUS), - sporządzanie wstępnych planów budżetowych na dany rok kalendarzowy w ramach prowizorium budżetowego, - sporządzanie planu rzeczowo-finansowego i nadzór nad jego realizacją, - ewidencja przychodów i kosztów, prowadzenie rozliczeń finansowych jednostki samodzielnej w zakresie ustalonym w zasadach gospodarki finansowej PBŚ, - prowadzenie spraw związanych z udzielaniem przez jednostkę samodzielną zamówień publicznych,- koordynowanie i wykonywanie spraw związanych z wystawianiem faktur i innych dokumentów finansowych, - bieżąca kontrola wydatkowania środków w jednostce samodzielnej, - prowadzenie ewidencji: wydatków z funduszu dydaktycznego, kosztów utrzymania, funduszy na stypendia doktoranckie, promocje Wydziału, funduszy studiów podyplomowych oraz subkont.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE

Wymagania inne:

Kandydat winien spełniać następujące warunki:- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, finanse i rachunkowość, administracja lub pokrewne),- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),- preferowana znajomość języka angielskiego,- znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem Uczelni,- znajomość przepisów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, Statutu PBŚ - bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel), Internet,Predyspozycje: - umiejętność pracy w zespole i współpracy ze wszystkimi jednostkami Uczelni,- zdyscyplinowanie,- odpowiedzialność,- zdolności organizacyjne, komunikatywność,- otwartość w kontaktach interpersonalnych,- dobra organizacja pracy własnej z ustalonymi zadaniami i priorytetami Uczelni,- dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy