kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Gamet S.A. miejsce pracy: Toruń

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

do zakładu produkcyjnego z branży meblarskiej w Toruniu

Oferujemy:
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • umowę o pracę
  • bezpłatne dojazdy pracownicze z wybranych kierunków
  • pakiet atrakcyjnych benefitów
  • przyjazny system wdrożeń i szkoleń
  • dla osób bez odpowiedniego doświadczenia - możliwość przeszkolenia
Zadania:
  • przyjmowanie i wydawanie wyrobów oraz surowców
  • prowadzenie, kontrola oraz rejestrowanie w systemie komputerowym przyjęć i wydawanie wyrobów oraz surowców
  • rozładunek i załadunek na środki transportowe wyrobów oraz surowców w sposób zabezpieczający przed uszkodzeniem
  • kontrola prawidłowości załadunków
  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi procedurami
Oczekujemy:
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • dokładności
  • sumienności
  • zaangażowania i dużej motywacji do pracy
  • umiejętności do pracy w zespole
  • uprawnienia na wózki widłowe lub gotowość do zdobycia uprawnień UDT (uprawnienia na I WJO będą dodatkowym atutem)
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1000).”