kandydatów

Etat Szlifierz

Firma: TBI Outsourcing Poland Sp. z o.o miejsce pracy: Bydgoszcz

Dla naszego klienta, Firmy z branży produkcyjnej, znajdującej się w Bydgoskim Parku Przemysłowym na Glinkach poszukujemy kandydata/tki na stanowisko szlifierza (k/m)

Szlifierz

Dla naszego klienta, Firmy z branży produkcyjnej, znajdującej się w Bydgoskim Parku Przemysłowym na Glinkach poszukujemy kandydata/tki na stanowisko szlifierza (k/m).

Praca dwuzmianowa.

Zadania:
  • Szlifowanie, polerowanie, wygładzanie, fazowanie.
  • Obsługa urządzeń szlifierskich, dobór odpowiednich materiałów.
  • Czytanie rysunków technicznych.
  • Przestrzeganie zasad BHP i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku szlifierza bądź pokrewnym mile widziane ( możliwość przyuczenia).
  • Znajomość procesu szlifowania, narzędzi, materiałów szlifierskich.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Dbałość o detale, sumienność, cierpliwość.

Oferujemy:
  • Praca w międzynarodowej firmie, gwarantującej możliwości rozwoju.
  • Możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności - treningi i szkolenia.
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Dopłaty do posiłków w stołówce firmowej.
  • Premia roczna.
  • Karta fit profit – w części finansowana przez pracodawcę.
  • ZFŚS - bony na święta dla dzieci oraz pracowników.
  • Wczasy pod gruszą.