kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia miejsce pracy: Toruń

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Inspektor
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/1818
OBOWIĄZKI:
Praca w delegaturze w ToruniuOsoba na tym stanowisku:przeprowadza kontrole przedsiębiorców w zakresie przestrzegania przepisów i zasad obrotu towarowego, mające na celueliminowanie zagrożeń stwarzanych dla życia lub zdrowia konsumentów przez wyroby,wykonuje wszelkie czynności administracyjne związane z postępowaniem kontrolnym i pokontrolnym, w tymdokumentuje ustalenia z przeprowadzonej kontroli, opracowuje akta sprawy,sporządza informacje i sprawozdania okresowe dotyczące przeprowadzanych kontroli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ USTAW:z dnia 15.12.2000 r. o Inspekcji Handlowej (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1706)z dnia 12.12.2003 r. o ogólnym bezpieczeństwie produktów (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 222)z dnia 06.03.2018 r. Prawo Przedsiębiorców (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 162)Zdolność analitycznego myślenia i komunikatywnośćUmiejętność współpracyUmiejętność obsługi komputera (środowisko Windows) i urządzeń biurowychPosiadanie obywatelstwa polskiegoKorzystanie z pełni praw publicznychNieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarboweDodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe)2Wykształcenie: wyższe techniczne lub administracyjneDoświadczenie zawodowe w obszarze administracjiZnajomość języka angielskiegoPrawo jazdy kat. BUmiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowychUmiejętność organizacji pracy i orientacji na osiąganie celów

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia