Etat Referent ubezpieczeń w placówce terenowej kasy rolniczego ubezpieczenia społecznego w toruniu(nr 404

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Toruń

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Referent ubezpieczeń w placówce terenowej kasy rolniczego ubezpieczenia społecznego w toruniu(nr 4040)
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/4040
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - przyjmowanie i kompletowanie wniosków o świadczenia pieniężne z ubezpieczenia społecznego rolników,- opracowywanie wniosków składnych przez interesantów z zakresu świadczeń krótkoterminowych,- ustalanie prawa i sporządzanie decyzji w sprawach z zakresu świadczeń krótkoterminowych,- dokonywanie zmian adresowych w systemach informatycznych,- przyjmowanie i rejestrowanie dokumentacji wpływającej i wychodzącej,- obsługa stanowiska informacji. Warunki pracy: Praca biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Budynek Placówki Terenowej KRUS w Toruniu nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek jest trzynastokondygnacyjny. Miejsce wykonywania pracy znajduje się na pierwszym i trzecim piętrze budynku. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami. umowa na zastępstwo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:- wymagane wykształcenie: minimum średnie, preferowane administracyjne lub ekonomiczne,- znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS, - znajomość ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego,- znajomość rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Unii Europejskiej) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE, - wysoka kultura osobista, - umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, - umiejętność pracy w zespole, - komunikatywność, - orientacja na interesanta.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy