Etat Stażysta / młodszy asystent w oddziale higieny dzieci i młodzieży (nr 4111)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Stażysta / młodszy asystent w oddziale higieny dzieci i młodzieży (nr 4111)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4111
OBOWIĄZKI:
Główne obowiązki:- prowadzenie merytorycznego nadzoru nad działalnością powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych w obszarze wynikającym z zadań oddziału,- prowadzenie postępowania administracyjnego, rozpatrywanie skarg, wniosków i odwołań,- uczestniczenie w realizacji zadań oddziału poprzez sporządzanie sprawozdań, ocen i analiz z zakresu stanu higieniczno-sanitarnego placówek nauczania, wychowania i wypoczynku oraz higieny procesów nauczania,- prowadzenie czynności kontrolnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: inżynieria sanitarna, budownictwo
Uprawnienia: Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Wymagania kwalifikacyjne:- obywatelstwo polskie, lub obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,- odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje (zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie kwalifikacji wymaganych na poszczególne stanowiska pracy w stacji sanitarno-epidemiologicznej (Dz. U. 2010 Nr 48, poz. 283),- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,- osoba nie może być skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- wykształcenie wyższe na kierunkach mających zastosowanie w Państwowej Inspekcji Sanitarnej,- preferowany staż pracy- minimum 2 lata,- wiedza na temat działalności Państwowej Inspekcji Sanitarnej,- dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych aplikacji (np. programy Excel, Word, PowerPoint, Access).

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy