kandydatów

Etat Pielęgniarka(rz) / ratownik medyczny(nr 4110)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pielęgniarka(rz) / ratownik medyczny(nr 4110)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4110
OBOWIĄZKI:
Planowany termin przyjęcia do pracy - październik 2021Charakter pracy - praca na stanowisku nie ma charakteru pracy biurowej. Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Wymagania inne:

Pracownikiem może być osoba, która:1) ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;2) daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;3) nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowoumarzając postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;4) ma odpowiednie do zajmowanego stanowiska wykształcenie;5) daje rękojmię zachowania tajemnicy, stosownie do wymogów określonych w przepisach ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2019 r. poz.742);6) posiada zdolność psychiczną i fizyczną pozwalającą na zatrudnienie na określonym stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy.Wymagania stawiane kandydatom :- Pielęgniarka(arz)- wykształcenie co najmniej średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka,- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- predyspozycje do pracy w bezpśrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności,- nieposzlakowana opinia,- niekaralność.- Ratownak medyczny- kwalifikacje określone w przepisach ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- predyspozycje do pracy w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności,- nieposzlakowana opinia,- niekaralność.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy