Etat Starszy geodeta w ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej wydziału nieruchomości i zakwat

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Starszy geodeta w ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej wydziału nieruchomości i zakwaterowania wojsk (nr 4130)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4130
OBOWIĄZKI:
Starszy geodeta w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Wydziału Nieruchomości i Zakwaterowania Wojsk w Rejonowym Zarządzie Infrastruktury w Bydgoszczy.Zakres głównych obowiązków w szczególności:- weryfikacja dokumentacji geodezyjnej przekazywanej do Wojskowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej,- bieżąca aktualizacja bazy danych prowadzonych w programie EwMapa,- udostępnianie na wniosek wykonawców prac geodezyjnych danych z zasobu Ośrodka,- opracowywanie dokumentacji niejawnej do klauzuli zastrzeżone,- prowadzenie zasobu geodezyjnego,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

Wymagania konieczne: - wykształcenie minimum średnie, - ogólny staż pracy 4 lata (udokumentowane praktyka zawodową z zakresu geodezji lub pochodnego technikum geodezji),- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,Wymagania preferowane: - wykształcenie - wyższe (2 lata stażu pracy) w zakresie geodezji i kartografii,- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,- umiejętność pracy w warunkach stresowych,- duża samodyscyplina i operatywność,- dodatkowym atutem będzie znajomość programu geodezyjnego EwMapa oraz doświadczenie w pracy w instytucji wojskowej na podobnym stanowisku z tożsamymi nw. obowiązkami.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 280 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy