kandydatów

Etat Specjalista do spraw kadr

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia miejsce pracy: Toruń

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Specjalista do spraw kadr
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/1846
OBOWIĄZKI:
1) Sporządzanie dokumentacji kadrowej związanej z zatrudnieniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi (prowadzenie teczek akt osobowych pracowników, kompletowanie dokumentów kadrowych i związanych z awansem zawodowym nauczycieli, sporządzenie umów cywilnoprawnych),2)zmiany warunków umowy o pracę, świadectwa pracy, ewidencji, statystyki i informacji o zatrudnionych pracownikach,3prowadzenie spraw kadrowych w programie Kadry Vulcan,4)sporządzanie arkusza organizacyjnego w programie Arkusz Vulcan,5)terminowe wprowadzanie danych dotyczących Przedszkola Miejskiego nr 5 do bazy Systemu Informacji Oświatowej,6)sporządzanie i przesyłanie sprawozdań do GUS, PFRON, UMT, TCUW7)wystawianie pracownikom legitymacji służbowych i delegacji służbowych,8)prowadzenie ewidencji badań lekarskich i szkoleń BHP w programie Kadry Vulcan, monitorowanie ważności badań lekarskich, a także wystawiania skierowań na badania lekarskie do medycyny pracy,9)wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu,10)obsługa elektronicznego systemu zapisów do przedszkola,11)współpraca z Powiatowym Urzędem Pracy dla Miasta Torunia, Toruńskim Centrum Usług Wspólnych, 12)prowadzenie spraw związanych z ZFŚS,13)wprowadzenie i wysyłanie faktur do TCUW,14) wykonywania innych zadań zleconych przez dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 5 w Toruniu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe ekonomiczne lub administracyjne i min. 2 lata stażu pracy na podobnym stanowisku lub wykształcenie srednie i min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, 1)Znajomość regulacji prawnych z zakresu Kodeksu Pracy, Karty Nauczyciela, Ustawy Prawo Oświatowe, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o ochronie danych osobowych oraz aktów normatywnych powszechnie obowiązujących,2)znajomość i obsługa programów: Kadry Optivum, Arkusz organizacyjny Optivum, System Informacji Oświatowej, Dziennik UONET + Vulcan3)umiejętność sporządzania sprawozdań statystycznych do GUS, PFRON, UMT, TCUW4)biegła znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność korzystania z Internetu,5)umiejętność obsługi urządzeń biurowych,6)zdolności organizacyjne, rzetelność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

1 650 - 1 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia