kandydatów

Etat Automatyk/programista plc(nr 4191)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Koronowo

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Automatyk/programista plc(nr 4191)
Miejsce pracy: Koronowo
Numer: StPr/21/4191
OBOWIĄZKI:
· programowanie sterowników PLC (głównie B&R),· tworzenie wizualizacji na panele operatorskie oraz systemy SCADA,· tworzenie dokumentacji powykonawczej oraz instrukcji obsługi,· uruchamianie systemów sterowania na obiektach,· serwisowanie wdrażanych systemów sterowania,· udział w szkoleniu personelu w zakresie obsługi projektowanych systemów sterowania,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość zagadnień z pneumatyki, automatyki oraz mechaniki stosowanej w środowisku przemysłowym będzie dodatkowym atutem, prawo jazdy kat. B.[Umiejętność 1] : znajomość języków programowania (głównie Structure Text), umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną, zaangażowanie, samodzielność,

Miejsce pracy:

Koronowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy