kandydatów

Etat Starszy referent (nr 4228)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Starszy referent (nr 4228)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4228
OBOWIĄZKI:
Starszy referent w Sekcji Planowania i Zaopatrzenia Wydziału Gospodarczego Pionu LogistykiOpis stanowiska:1. udział w planowaniu rocznym i bieżącym w zakresie będącym przedmiotem działalności Sekcji Planowania i Zaopatrzenia,2. prowadzenie dokumentacji przyjęć magazynowych, rozchodów wewnętrznych, zapotrzebowań, środków trwałych oraz wprowadzanie towarów na stan magazynu i realizowanie zapotrzebowań (wystawianie dokumentów PZ i RW),3. terminowe realizowanie zakupu sprzętu i materiałów w asortymencie i ilościach zatwierdzonych w bieżących zapotrzebowaniach,4. rozliczanie zgodnie z przepisami środków finansowych (zaliczki) pobranych w celu realizacji zakupów, przeprowadzanie postępowań zgodnie z przepisami,5. przygotowywanie danych do opracowywania przedmiotowych specyfikacji w ramach udzielanych zamówieniach publicznych,6. prowadzenie rejestru i nadzorowanie procesu wybrakowania sprzętu i materiałów logistycznych,7. prowadzenie rejestru postępowań,8. prowadzenie książki ewidencji mienia Logistyki,9. obsługa korespondencji Sekcji, w tym monitorowanie terminowej realizacji zadań wynikających z dokumentówKorzyści:1. zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,2. możliwość zamieszkania w Domu Medyka po pozytywnej opinii komisji,3. dodatek stażowy od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,4. nagrody jubileuszowe,5. otwarta i przyjazna atmosfera w pracy,6. pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,7. możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie,8. możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania:1. minimum dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office w tym szczególnie excel,2. umiejętność współpracy w zespole,3. dokładność kontrola % realizacji przydzielonych środków finansowych, umowy, analizy,4. postawa proaktywna, samodzielność,5. prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy