kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: Gamet S.A. miejsce pracy: Toruń

Jesteśmy ambitną, rodzinną firmą – na rynku akcesoriów meblowych rozwijamy się krajowo oraz międzynarodowo już ponad 30 lat.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, doskonałej jakości produktów oraz współpracy ze znanymi projektantami jesteśmy znaną i dobrze rozpoznawalna marką. Dokonane w ostatnich latach inwestycje dają możliwość dalszego zwiększania mocy produkcyjnych i wprowadzania nowych linii produktowych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: biuro w Toruniu

Twój zakres obowiązków
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów pod względem rachunkowym wraz z właściwą kwalifikacją podatkową oraz wewnętrznymi regulacjami
  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, prowadzenie rejestrów dokumentów w tym rejestrów VAT oraz ustalanie ich zgodności z księgą główną
  • Wsparcie w podejmowaniu decyzji prawno-podatkowych, szukanie rozwiązań w przypadkach braku jednoznacznych interpretacji prawnych
  • Rozliczanie i księgowanie wyjazdów służbowych
  • Sporządzanie okresowych raportów, zestawień
  • Współudział w optymalizacji i usprawnieniach organizacji procesów księgowych
Wymagania
  • Wymagane minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowym
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach finanse, rachunkowość, ekonomia lub kierunkach pokrewnych
  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego CIT, VAT, PIT
  • Znajomość programów księgowych (mile widziana znajomość programu Axapta) oraz bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Systematyczność, obowiązkowość, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, długofalowy horyzont współpracy, terminowe wynagrodzenie)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Darmowe zajęcia z jogi
  • Chillout Room
  • Automat z przekąskami i napojami
  • Przyjazną atmosferę
  • Parking
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1000).”