kandydatów

Etat Technolog (kleje poliuretanowe 2-składnikowe)

Firma: Purinova Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Technolog (kleje poliuretanowe 2-składnikowe)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Podstawowe wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – najlepiej chemiczne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ok 2 lata
  • Dokładność w prowadzeniu dokumentacji
  • Doświadczenie w tworzeniu receptur
Zakres obowiązków:
  • ustalanie specyfikacji produktu oraz metod badawczych w ramach kontroli jakości,
  • tworzenie receptur klejów poliuretanowych wraz z ich modyfikacją,
  • wdrażanie opracowanych wyrobów i nadzór technologiczny nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych,
  • dokumentowanie prowadzonych prac oraz otrzymanych wyników,
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej w współpracy oraz praca w projektach certyfikacji i atestacji wyrobów,
  • przygotowywanie próbek handlowych,
  • przeprowadzanie prób i wdrożeń nowego lub istniejącego produktu u klienta, prowadzenie po-sprzedażowego wsparcia technicznego wraz Key Account Managerem,
  • opiniowanie reklamacji klientów i opracowywanie działań naprawczych przy współpracy z innymi działami w firmie.
Oferujemy:
  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach,
  • dofinansowanie zewnętrznych szkoleń rozwojowych,
  • narzędzia pracy.