kandydatów

Etat Kierownik Wykonawczy Projektów i Rozwoju

Firma: Purinova Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Wykonawczy Projektów i Rozwoju
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Podstawowe wymagania:
  • co najmniej wykształcenie inżynieryjne i co najmniej sześcioletnie doświadczenie zawodowe z zarządzania projektami w roli Kierownik Wykonawczego Projektu (KRP),
  • dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodna komunikacje biznesową,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami rozwojowymi,
  • solidna wiedza na temat metodologii zarządzania projektami i najlepszych praktyk w tym zakresie, wykazana przez praktyczne doświadczenie w zakresie projektów,
  • podejście do zadań zorientowane na osiągnięcie wyniku,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • zdolność do planowania z wyprzedzeniem, przewidywania trudności i w razie potrzeby proponowania działań łagodzących,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolność do budowania współpracy z klientami i członkami zespołu projektowego.
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie projektami zgodnie z metodologią i procedurami firmowymi dotyczącymi projektów,
  • planowanie, monitorowanie i kontrola wykorzystania zasobów, jak również powiązanych budżetów,
  • współpraca i komunikacja na wszystkich poziomach organizacji w celu osiągnięcia odpowiedniej świadomości, rozpowszechniania informacji i planowania zasobów i zobowiązań dla wszystkich działań w ramach cyklu życia projektu, w celu zapewnienia znaczącego zaangażowania zainteresowanych stron,
  • zarządzanie zamówieniami i umowami z usługodawcami zewnętrznymi,
  • zapewnienie punktualnego zakończenia wszystkich przypisanych projektów i obsługi produktów w ramach zakresu, jakości i budżetu,
  • w razie potrzeby przyjęcie roli analityka biznesowego, w tym przygotowanie studium wykonalności dla nowych projektów rozwojowych,
  • wszelkie inne zadania powiązane z pełnioną funkcją, w zależności od potrzeb.
Oferujemy:
  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.