Etat Operator maszyn skrawających-przecinarek (do przyuczenia)(nr 4357)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Solec Kujawski

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Operator maszyn skrawających-przecinarek (do przyuczenia)(nr 4357)
Miejsce pracy: Solec Kujawski
Numer: StPr/21/4357
OBOWIĄZKI:
OPERATOR MASZYN W TYM CNC, PRZECINAREK TAŚMOWYCH DO METALU.CHĘTNE OSOBY PRZYUCZYMY DO ZAWODU.WYNAGRODZENIE OD 2.800,00 ZŁ BRUTTO PLUS PREMIA, PEŁNE ŚWIADCZENIE URLOPOWE, PAKIET MEDYCZNY.PO PRZYUCZENIU WYNAGRODZENIE OD 3100,00 DO 3300,00 ZŁ BRUTTO PLUS PREMIA, PEŁNE ŚWIADCZENIE URLOPOWE, PAKIET MEDYCZNY.[Praca na okres próbny] : Możliwe przedłużenie Umowy o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Miejsce pracy:

Solec Kujawski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy