kandydatów

Etat Specjalista/recepcjonista(nr 4389)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Dąbrowa Chełmińska

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista/recepcjonista(nr 4389)
Miejsce pracy: Dąbrowa Chełmińska
Numer: StPr/21/4389
OBOWIĄZKI:
1.Obsługa systemu rezerwacyjnego noclegów oraz gości hotelowych w ZPP w Ostromecku. 2.Obsługa klientów ZPP w Ostromecku, w tym: klientów indywidualnych, firmy/instytucje/przedsiębiorstwa i innych, dotyczy to realizacji w ZPP m. innymi: imprez kulturalnych, promocyjnych, handlowych, sympozjów, zjazdów, konferencji, festynów, pikników, imprez plenerowych, charytatywnych, okolicznościowych, uroczystości rodzinnych, czy zamkniętych imprez prywatnych. 3.Obsługa wynajmów pomieszczeń oraz terenu parkowego znajdujących się w ZPP w Ostromecku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: biegła obsługa programów komputerowych; umiejetność pracy samodzielnej i w zespole; rzetelność, dokładność i systematyczność, komunikatywność i wysoka kultura osobista,
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Dąbrowa Chełmińska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy