kandydatów

Etat Specjalista IT

Firma: Formanway miejsce pracy: Toruń

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista IT
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: 84/2021
Zadania:
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania
  • Wsparcie użytkowników w przypadku awarii sprzętu komputerowego lub oprogramowania
  • Nadzór nad właściwym działaniem systemów
  • Bieżąca obsługa od strony technicznej i informatycznej niemieckojęzycznego klienta wewnętrznego
  • Wsparcie w konserwacji sprzętu i infrastruktury IT
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie IT
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom min. B2) umożliwiająca codzienną komunikację z klientem
  • Znajomość systemów i sieci komputerowych
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów dotyczących sprzętu i oprogramowania
  • Umiejętność budowania relacji z klientami wewnętrznymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i karty sportowej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę w biurze około 20 km od Torunia

W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.