Etat Specjalista ds. sprzedaży / Key Account Manager (kleje)

Firma: Purinova Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Cortex Chemicals Sp. z o.o. działa na rynku polskim i międzynarodowym od 1982 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie i ciągły rozwój firmy uplasowały nas w czołówce wiodących dystrybutorów surowców chemicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży / Key Account Manager (kleje)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków:
  • identyfikacja potrzeb klientów i aktywne współtworzenie produktów do ich potrzeb – w  szczególności w branży klejowej,
  • profesjonalne doradztwo techniczne z zakresu oferowanego asortymentu,
  • umiejętność diagnozy potrzeb i prowadzenia obsługi klienta,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów – w tym działania sprzedażowe na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych.odpowiedzialność za kompleksową realizację procesu Logistycznego.
Nasze oczekiwania:
  • znajomość rynku klejów poliuretanowych,
  • wykształcenie wyższe – preferowane chemiczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata. Mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • nastawienie na realizację celu,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach,
  • dofinansowanie zewnętrznych szkoleń rozwojowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (w tym laptop, telefon, samochód).