kandydatów

Etat Lakiernik proszkowy

Firma: Przedsiębiorstwo ALPLAST spółka z o.o. sp. kom. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 5751543, z dnia 2021-10-06

Jesteśmy producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych - od 1994 roku. Firma posiada stabilna pozycje na rynku polskim , znaczna część produkcje jest eksportowana na rynek węgierski. W zakresie produkcji mamy blisko 100 modeli grzejników.

Lakiernik proszkowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

Poszukujemy lakiernika do malowania proszkowego grzejników łazienkowych i dekoracyjnych.

Wymagania

  • umiejętność współpracy w grupie,
  • rzetelność i wysoka jakość pracy
  • zaangażowanie

Oferujemy

Wynagrodzenie w zakresie od  5000 zł wzwyż.  Wynagrodzenie jest akordowe i górna granica zleży od zaangażowania,  jakości (braku poprawek) i umiejętności zorganizowania sobie pracy .