kandydatów

Etat Monter oznakowania drogowego(nr 4439)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Monter oznakowania drogowego(nr 4439)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4439
OBOWIĄZKI:
- montaż oznakowania drogowego, urządzeń BRD, drogowych barier ochronnych, barier zabezpieczających ruch pieszy i usług oferowanych przez Erplast Sp. z o.o.Poszukujemy pracowników fizycznych do montowania znaków drogowych.Podstawowym zakresem będą prace przy tymczasowym oznakowaniu na budowach drogi S5 w województwie.Praca wymaga dużego zaangażowania, pracy fizycznej oraz zadaniowości. Tworzymy młody i mocny zespół ludzi, którzy chcą mieć satysfakcję z wykonanej pracy.Firma dysponuje odnowionym parkiem maszynowym z samochodami brygadowymi, ciężarówkami oraz sprzętem pomocniczym.Oferujemy:- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy- pracę w zespole z osobami doświadczonymi- pokrycie kosztów szkoleń, nabycia i odnowienia uprawnień- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności oraz ambicji- przelew wynagrodzenia zawsze na czasMiejsce pracy: budowy na terenie województwa Kujawsko- Pomorskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

- minimum roczne doświadczenie w pracy w realizacji na budowie- znajomość materiałów i urządzeń z branży oznakowania dróg lub montażu konstrukcji- wymagana duża samodyscyplina, umiejętność pracy w zespole oraz zadaniowe podejście do pracy- obsługa narzędzi, elektronarzędzi oraz pojazdów wykorzystywanych przez brygadę- ważne prawo jazdy kategorii B- mile widziane uprawnienia do kierowania ruchem

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy