kandydatów

Etat Nauczyciel przedszkola

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia miejsce pracy: Chełmża

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Chełmża
Numer: StPr/21/1959
OBOWIĄZKI:
planowanie i przygotowywanie pracy dydaktyczno- wychowawczej wspieranie rozwoju psychofizycznego, troska o bezpieczeństwo , organizacja wydarzeń, współpraca ze specjalistami , obserwacja pedagogiczna, prowadzenie dolumentacji, współpraca z rodzicami, dbałość o warsztat pracy i estetykę pomieszczeń, pomoc w czynnościach samoobsługowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel przedszkola
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana umiejetność gry na instrumencie

Miejsce pracy:

Chełmża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia