kandydatów

Etat Pracownik utrzymania porządku

Firma: FRACTAL SP. Z O.O. SP.K. UL. SAPERÓW 258, 85-542 BYDGOSZCZ miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 5829114, z dnia 2021-10-18

Cześć, tu FRACTAL, agencja reklamowa, która od ponad 20-stu lat spełnia marzenia i realizuje pomysły dla największych światowych marek, na terenie Europy, a czasem i poza nim.

Chcesz poczuć klimat pracy w zgranym, dobrze zorganizowanym zespole, chcesz otaczać się inspirującymi serdecznymi ludźmi. Dołącz do nas.

W tej chwili chcemy zatrudnić osobę na stanowisko Pracownik utrzymania porządku.

Pracownik utrzymania porządku

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

Jako pracownik utrzymania porządku będziesz zajmował się:

  • pracami porządkowymi
  • odkurzaniem i myciem podłóg
  • wyrzucaniem śmieci
  • wycieraniem kurzy
  • myciem okien
  • prasowaniem.

Wymagania

Aplikując na to stanowisko musisz:

  • być gotowym do pracy fizycznej
  • umiejętnie pracować w zespole oraz indywidualnie
  • mieć doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mieć dobrą organizację pracy oraz być zaangażowany w wykonywanie obowiązków
  • być staranny, rzetelny, dokładny.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie w wymiarze pół etatu
  • możliwość pracy również w soboty
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • cykliczne imprezy firmowe
  • przytulne miejsce pracy z kominkiem, własnym stawem, ogrodem i parkingiem.