Etat Starszy menadżer d/s zarządzania dostawą usług technicznych (dtp/eng)(nr 4618)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Starszy menadżer d/s zarządzania dostawą usług technicznych (dtp/eng)(nr 4618)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4618
OBOWIĄZKI:
• Obsługa klienta • Konsultant ds technicznych (DTP) • Dostarczanie szkoleń technicznych • Zarządzanie zespołamiwewnątrz firmy, jak również zespołami pracującymi w trybie zdalnym oraz dostawcami usług
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: arabski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: francuski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Efektywna komunikacja w firmie, budowanie zespołu, zarządzanie zespołem w oparciu o kompetencje
Uprawnienia: biegła obsługa programów komputerowych; umiejetność pracy samodzielnej i w zespole; rzetelność, dokładność i systematyczność, komunikatywność i wysoka kultura osobista,
Uprawnienia: Biegła znajomość pakietu Office

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Batch Converter, Sysfilter dla program Illustrator, Sysfilter dla program Photoshop, MathTools V2 dla program IndDesign[Umiejętność 1] : Biegła znajomość narzędzi DTP, takich jak: Adobe Photoshop, FrameMaker (wersja strukturalna), Illustrator, InDesign (wersja strukturalna)[Inne] : Biegła znajomość oprogramowania, systemów operacyjnych i sprzętu wymaganego przy testowaniu oprogramowania:Acrobat Pro, Android Mobile Device, Apple OS, Remote Desktop Connection, VPN, Windows 7, Mac OS, Windows XP,Different OS languages (Arabic & English), Photoshop CS6, Biegła znajomość oprogramowania Adobe AfterEffects, AdobeAnimate Znajomość pisania makr w oprogramowaniu firmy Microsoftwymagana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C2; wymagana znajomość j. arabskiego w mowie i piśmie na poziomie C1; wymagana znajomość j. francuskiego w mowie i piśmie na poziomie B2

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy