kandydatów

Etat Stażysta/ młodszy asystent (nep)(nr 4658)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Stażysta/ młodszy asystent (nep)(nr 4658)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4658
OBOWIĄZKI:
Uczestnictwo w monitorowaniu sytuacji epidemiologicznej chorób zakaźnych i zakażeń objętych obowiązkiem zgłaszania i rejestracji oraz innych szerzących się epidemicznie,zbieranie i weryfikowanie epidemiologicznych danych,monitorowanie zachorowań w systemie,monitorowanie schorzeń i zakażeń na terenie województwa,przekazywanie sprawozdań statystycznych zgodnie z terminami określonymi przez GIS i NIZP-PZH,przygotowywanie i analizowanie zestawień zbiorczych i danych dotyczących zachorowań na choroby zakaźne,uczestnictwo w obsłudze systemu przekazywania danych do GIS,przyjmowanie i rozpatrywanie interwencji,rozpatrywanie skarg i wniosków,uczestnictwo w prowadzeniu ewidencji, rejestrów, zestawień i innych dokumentów związanych ze sprawowaniem przez pracowników oddziału bieżącego nadzoru sanitarnego nad podmiotami leczniczymi wykonującymi działalność leczniczą,analizowanie i nadzorowanie w obszarze zapotrzebowania na preparaty szczepionkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe w tym licencjat i/lub w trakcie studiów II stopnia na kierunkach pielęgniarstwo, zdrowie publiczne, biochemia, biologia, analityka medyczna, ratownictwo medyczne, farmacja,znajomość ustawy o chorobach zakaźnych, wiedza ogólna z zakresu ochrony zdrowia i profilaktyki zdrowotnej w tym szczepień ochronnych, znajomość terminologii chorób zakaźnych, biegła znajomość obsługi komputera i kompleksowa obsługa pakietu Office, umiejętność czytania przepisów prawa, znajomość rozporządzeń dotyczących świadczeń gwarantowanych w ramach umowy o świadczeniach realizowanych ze środków publicznych.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy