kandydatów

Etat Specjalista (eat)(nr 4657)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista (eat)(nr 4657)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4657
OBOWIĄZKI:
prowadzenie spraw związanych z ruchem majątku WSSE, jego ewidencją i inwentaryzacją,prowadzenie postępowań dotyczących zbywania składników rzeczowych majątku ruchomego WSSE,sporządzanie dokumentacji w obszarze materiałowo-technicznym w tym planów nadzorów i kontroli,planowanie okresowych przeglądów obiektów, instalacji i urządzeń, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa,prowadzenie spraw związanych z technicznym utrzymaniem nieruchomości,przygotowanie materiałów do sprawozdań okresowych związanych z funkcjonowaniem WSSE,opracowywanie minimalnych wymagań organizacyjno-użytkowych dla inwestycji i remontów budowlanych,opracowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia dla nowo zakupywanego sprzętu,współpraca z komórkami wewnętrznymi WSSE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe mile widzine na kierunku administracja oraz kierunki związane z uprawnieniami budowlanymi, logistyka, wiedza ogólna i zawodowa na temat zagadnień z zakresu budowlanego, administracji, logistyki, minimum 2-letnie doświadczenie, bardzo dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych aplikacji (np. programy Excel, Word, PowerPoint)

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy