kandydatów

Etat Kierownik restauracji(nr 4700)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kierownik restauracji(nr 4700)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4700
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań:- Odpowiedzialność za wysokość sprzedaży i rentowność lokalu gastronomicznego,- Podejmowanie działań w celu budowania pozytywnego wizerunku lokalu gastronomicznego,- Kreowanie i realizowanie akcji marketingowych, - Zarządzanie zespołem pracowników lokalu gastronomicznego,- Odpowiedzialność za jakość obsługi klientów,- Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów HACCP, BHP, ppoż.Oferta:- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,- Umowa o pracę,- Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników,- Współpraca z zaangażowanym i otwartym Zarządem firmy,- Pracę w profesjonalnym zespole.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

- Wykształcenie minimum średnie gastronomiczne, preferowane studia wyższe,- Doświadczenie w branży gastronomicznej,- Doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem pracowników,- Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej- Dyspozycyjność, - Odpowiedzialność za powierzone obowiązki, samodzielność w działaniu.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy