kandydatów

Etat Sekretarka(nr 4708)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Sekretarka(nr 4708)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4708
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:- obsługa sekretariatu,- organizowanie spotkań,- obsługa rozmów telefonicznych,- koordynacja obiegu dokumentów,- przygotowanie raportów i analiz,- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,- zamawianie materiałów biurowych i artykułów spożywczych,- wyjazdy na pocztę, ZUS, Urząd Skarbowy,- współpraca ze wszystkimi działami firmy (w szczególności z działem księgowym),- bieżące zadania zlecone przez przełożonego.wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania:- wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie administracyjne),- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,- biegła obsługa komputera, w tym znajomość pakietu MS Office,- samodzielność i dobra organizacja pracy,- szybkość i skuteczność w działaniu,- wysoka kultura osobista, zaangażowanie i entuzjazm,- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy