kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży (nr 2701)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu miejsce pracy: Inowrocław

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Specjalista ds. sprzedaży (nr 2701)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/2701
OBOWIĄZKI:
Główne zadania:-Wdrażanie oraz realizacja zaplanowanych promocji sprzedaży-Realizowanie planów sprzedażowych,-Przygotowywanie materiałów promocyjnych katalogi, prezentacje, ulotki itp.-Współpraca z zewnętrznymi dostawcami grafikami, copywriterami, agencjami reklamowymi, producentami gadżetów reklamowych itp.-Współpraca z mediami i prasą branżową-Koordynacja rocznego badania satysfakcji uczestników projektów-Dbanie o wizerunek firmy oraz przestrzeganie zasad Identyfikacji Wizualnej Instytucji-Raportowanie i bieżąca analiza wszystkich realizowanych działań-Analiza rynku i ofert konkurencji prowadzenie pierwotnych i wtórnych badań rynku,-Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,-Promowanie działań usprawniających sprzedaż przygotowanie materiałów promocyjnych, -Wykonywanie pomiarów wyników działań promocyjnych oraz sprawdzanie ich efektywności,-Udział w targach, wystawach i konferencjach,-Pozyskiwanie nowych klientów identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów,-Utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami,Oferujemy:-Ciekawą i pełną wyzwań pracę w najaktywniejszej w Inowrocławiu Instytucji Kultury -Samodzielność w działaniu i wdrażaniu swoich pomysłów-Możliwość rozwoju zawodowego-Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Znajomość aktualnych trendów, technik i narzędzi wykorzystywanych w sprzedaży projektów specjalnych, Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,Doświadczenie w organizacji eventów, Umiejętność organizacji pracy, Konsekwencja w działaniu, Zaangażowanie i aktywne podejście do zmian, Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, Power Point), Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, Wykształcenie minimum średnie

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu