kandydatów

Etat Psycholog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią miejsce pracy: Mrocza

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Psycholog
Miejsce pracy: Mrocza
Numer: StPr/21/1090
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie terapii i rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami. Prowadzenie psychoterapii indywidualnej i grupowej. Prowadzenie dokumentacji psychologa. Czynny udział w Radach Programowych, współpraca z innymi pracownikami, opracowywanie IPRiT dla uczestników i efektów rehabilitacji, rocznych, rocznych oraz kompleksowych ocen rehabilitacji i terapii. Prowadzenie zajęć z edukacji ogólnej. Udzielanie wsparcia psychologicznego dla pracowników i rodziców.Proszę o składanie dokumentów aplikacyjnych na adres ul. Plac Wolności 5, 89-115 Mrocza, powiat nakielski, woj-kujawsko-pomorskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia
Uprawnienia: praca z osobami niepełnosprawnymi

Wymagania inne:

Aktualne prawo wykonywania zawodu

Miejsce pracy:

Mrocza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

1 500,5 - 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią