kandydatów

Etat Operator automatycznej lakierni proszkowej(nr 4773)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Operator automatycznej lakierni proszkowej(nr 4773)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4773
OBOWIĄZKI:
- samodzielna obsługa maszyn w procesie malowania proszkowego,- kontrola jakościowa produkowanych wyrobów,- dbanie o odpowiednie przygotowanie elementów do malowania,- dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi pomiarowych,- bezpośrednie kierowanie grupą 3 - 5 osób,- organizacja prac na lakierni, nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcjiOferujemy:- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,- przelew wynagrodzenia zawsze na czas,- miłą atmosferę w pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,- kierowanie grupą pracowników,- umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,- znajomość pojęć związanych z lakierowaniem proszkowym,- znajomość podstaw szczupłej produkcji, np. 5s

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy