kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Termika Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami. Jesteśmy także firmą z wieloletnim doświadczeniem z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz instalacji grzewczych popartym wieloma obiektami referencyjnym, zatem proponujemy swoim Klientom kompleksową realizację inwestycji.

Stały rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy:Bydgoszcz
GŁÓWNE ZADANIA:
  • wydawanie oraz przyjmowanie materiałów,
  • załadunki i rozładunki samochodów,
  • utrzymanie porządku na magazynie,
  • standardowe prace magazynowe.
WYMAGANIA:
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowe umiejętności pracy z komputerem,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.
OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o. o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.