kandydatów

Etat Pomoc w biurze asystent/ka (nr 4839)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pomoc w biurze asystent/ka (nr 4839)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4839
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie wycen i realizacja zakupówWspółpraca z podwykonawcami z całej polskiKooperacja z pozostałymi działami agencji10 lat obecności na rynku, tysiące zrealizowanych wydarzeń, setki zadowolonych klientów z całego świata oraz nagrody dla dynamicznie rozwijającej się firmy. Liderzy na polskim rynku w tworzeniu, kreowaniu i organizacji projektów opartych na licencjach międzynarodowych marek takich jak Disney, Nickelodeon, Warner Bros itp. Czyli agencja marketingowa X5 Productions! Nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie nasz zespół, będący mieszanką pasji, marzeń, doświadczeń, umiejętności i ambicji. Dołącz do nas aby współtworzyć niepowtarzalną atmosferę naszej firmy! Rekrutujemy do działu PRODUKCJA/MONTAŻRodzaj umowy: umowa zlecenie lub umowa o pracęKwota wynagrodzenia do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej (wynagrodzenie + premia)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Wymagania inne:

Od kandydata oczekujemy: - prawo jazdy - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziane - praktycznej znajomości pakietu MS Office - gotowości do wyjazdów służbowych - terminowości oraz dokładności

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy