kandydatów

Etat Główny specjalista(nr 4849)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Główny specjalista(nr 4849)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4849
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - przygotowywanie odpowiedzi na odwołania od decyzji Prezesa Kasy, - reprezentowanie Kasy oraz Prezesa przed sądami powszechnymi jako pełnomocnikprocesowy, - przygotowywanie dokumentacji w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych, - prowadzenie spraw z zakresu obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego. Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętubiurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Budynek Oddziału Regionalnego KRUS w Bydgoszczy nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Budynek dziewięciokondygnacyjny - jest winda nieprzystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Praca wymaga przemieszczania się między piętrami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:- wymagane wykształcenie: wyższe na kierunku prawo,- znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS,- znajomość przepisów z zakresu ochrony danych osobowych,- znajomość ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych,- znajomość ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego,- znajomość ustawy prawo zamówień publicznych,- wysoka kultura osobista,- umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych,- umiejętność sporządzania analiz i raportów,- umiejętność sporządzania pism i notatek,- umiejętność planowania i organizacji pracy,- umiejętność analitycznego myślenia,- umiejętność pracy pod presją czasu,- komunikatywność,- dyspozycyjność,- umiejętność podejmowania decyzji,- co najmniej 3-letni staż pracy.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy