kandydatów

Etat Instruktor (w klubie wojskowym)(nr 4943)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Instruktor (w klubie wojskowym)(nr 4943)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4943
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie dokumentacji związanej z pracą kół i sekcji działających w klubie, - zbieranie i klasyfikacja ogólnodostępnych materiałów w celu zorganizowania i zabezpieczenia wycieczek krajowych i zagranicznych, - przygotowanie dokumentacji do prowadzenia z dziećmi zajęć edukacyjno artystycznych,- prowadzenie oficjalnego fanpage Klubu Logistyk w social mediach za pośrednictwem serwisu społecznościowego facebook, - zabezpieczenie przestrzegania regulaminu Klubu podczas bieżącej działalności oraz odbywających się spotkań i imprez, wynagrodzenie zasadnicze 1446 zł brutto + premia 10% + dodatek za wysługę latumowa na 1/2 etatu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Średnie z rocznym doświadczeniem lub wyższeDodatkowe:Znajomość decyzji nr 55/MON z dn. 8.03.2013 r. w sprawie zasad działalności Klubów WojskowychZnajomość decyzji Nr 430/MON z dn. 24.12.2013 r. zmieniająca decyzję w sprawie zasad działalności Klubów WojskowychUmiejętności:praca z wykorzystaniem komputerowego oprogramowania biurowego:- Word, Excel, Corel, Power Point, redagowanie krótkich sprawozdań, notatek z bieżącej działalności klubu, realizacja publicznych wystąpień, mile widziany kurs animatora kultury, mile widziana znajomość j. obcych

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 446 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy