kandydatów

Etat Serwisant

Firma: ESTA miejsce pracy: Toruń

Platforma Filtrowentylacyjna prowadzi działalność handlowo-usługową. Jesteśmy przedstawicielem zagranicznych producentów urządzeń filtrowentylacyjnych. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: RYW/10-2021/SETR

Twój zakres obowiązków
  • podłączanie i uruchamianie nowych instalacji filtrowentylacyjnych
  • naprawy automatyki i układów sterowania istniejących systemów filtrowentylacyjnych
  • przeprowadzanie przeglądów okresowych i konserwacji instalacji filtrowentylacyjnych
  • budowanie szaf sterowania
  • budowanie instalacji filtrowentylacyjnych
Nasze wymagania
  • uprawnienia SEP elektryczne
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych
Mile widziane
  • doświadczenie w automatyce sterowania silników elektrycznych, automatyce przemysłowej
To oferujemy
  • pracę w zgranym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • terminowe wynagrodzenie
  • premie uzależnione od umiejętności i zaangażowania
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • dodatkowe benefity, m.in. kartę MultiSport , grupowe ubezpieczenie na życie
  • możliwość szkoleń i dalszego podnoszenia własnych kwalifikacji

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-11-2021
Wyświetleń: 174