kandydatów

Etat Strażnik działu ochrony(nr 4930)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Koronowo

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Strażnik działu ochrony(nr 4930)
Miejsce pracy: Koronowo
Numer: StPr/21/4930
OBOWIĄZKI:
Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.ZAKŁAD KARNY W KORONOWIEOferujemy:1. Stałą pracę, na pełen etat.2. Pewną wypłatę comiesięcznego uposażenia.3. Atrakcyjne wynagrodzenie.4. Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.5. Awanse związane z podwyższaniem uposażenia. Oprócz miesięcznych uposażeń dodatkowo oferujemy:1. Wypłatę raz w roku dopłaty do wczasów dla funkcjonariusza i jego członków rodziny.2. Wypłatę raz w roku dopłaty do przejazdu środkami transportu publicznego dla funkcjonariusza i jego członków rodziny.3. Ryczałt za dojazd do miejsca pełnienia służby.4. Wypłatę dodatkowego uposażenia w postaci nagrody rocznej w wysokości pobieranego uposażenia.5. Raz w roku wypłatę równoważnika za umundurowanie.6. Nagrody uznaniowe.7. Nagrody jubileuszowe.8. Dla funkcjonariuszy przechodzących w służbę stałą zasiłek na zagospodarowanie.9. Dla funkcjonariuszy w służbie stałej: comiesięczny równoważnik z tytułu braku mieszkania lub uzyskanie pomocy finansowej na zakup mieszkania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania stawiane kandydatom, określone w ustawie z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej (Dz. U z 2020 r., poz. 848 z późn. zm.): art. 38. W Służbie Więziennej służbę może pełnić osoba:a. posiadająca obywatelstwo polskie,b. posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej,c. korzystająca z pełni praw publicznych,d. która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań,e. która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo,f. dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,g. posiadająca co najmniej średnie wykształcenie,h. posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby. Wymagania:- wykształcenie min. średnie. Dodatkowym atutem będzie: predyspozycje do pracy w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, ukończenie szkoleń oraz certyfikaty w zakresie samoobrolny i sztuk walki.

Miejsce pracy:

Koronowo

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 703 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy