kandydatów

Etat Project Manager (obszar budowlany)

Firma: Formanway miejsce pracy: Bydgoszcz

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze systemów automatyki oraz systemów teletechnicznych i elektrycznych, szukamy osoby na stanowisko:

Project Manager (obszar budowlany)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: 91/2021
Zadania:
  • Analiza umów
  • Odpowiedzialność za budżet i terminy prowadzonych inwestycji
  • Opracowywanie harmonogramów
  • Bieżące raportowanie postępów prac
  • Koordynacja prac ekip montażowych
  • Weryfikacja zgodności wykonanych prac z dokumentacją projektową
  • Odpowiedzialność za zamówienia materiałowe
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu elektryki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obszar budowlany)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i AutoCAD
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność, odpowiedzialność, samodyscyplina
  • Mile widziane: Uprawnienia budowlane w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Liczne benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, auto służbowe)
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • Pracę w środowisku nastawionym zarówno na cel, jak i na ludzi oraz ich rozwój
  • Możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.